Para Birimi Seçiniz
TL
USD
EUR
GBP
 
Dil Seçiniz
Türkçe
 
 
 
 
Ümit Mahallesi, Address Center, 2432 cad. & 2504 Sokak Çamlıca Bulvar Sitesi D:E Blok No: 4 Ümit / Çankaya / Ankara Tel: 530 0543112 :: E-Mail: addresscenter@gmail.com

Emlak Tipi

 
 
 
 

Sizi Haberdar Edelim

Döviz Kuru

  •  

    USD 5.47

  •  

    EUR 6.21

  •  

    GBP 7.28


HAKKIMIZDA

YER GÖSTEREN DEĞİL, YOL GÖSTEREN DANIŞMANINIZ.....

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. 
Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır. 
Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. 
Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. 
Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmeliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır. 
*Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. 
* İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. 
* Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. 
*Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. 
*Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak. 
*Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. 
*Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.